Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Wiz
218,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.207.10 |
| Model | WIZ |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7 x 2.3 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 200/50/ |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040069936 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Snap Frame A4
889,00 рсдAluminijumski reklamni ram
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040049266 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
Pronto
702,00 рсдZidni sat
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 31.037.12 |
| Model | PRONTO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.6cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040090534 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
Radiant
185,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Metrix Mini
185,00 рсдMetar, 3 m
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
Bamboleo R
103,00 рсдPrivezak za ključeve od bambusa
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.195.71 |
| Model | BAMBOLEO R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 4.7 x 3.1 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040039038 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Slični Proizvodi
Mecanix Wood
595,00 рсдVišenamenski alat sa 9 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |
Victorinox Climber
3.294,00 рсдVišenamenski nož sa 14 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Chaser
290,00 рсдSklopivi nož
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.275.71 |
| Model | CHASER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.7 x 2.5 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072516 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |














Recenzije
Još nema komentara.