Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
| Šifra | 44.126.90 |
| Model | CORTADO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Keramika, Pluta |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040061107 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 6.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.