Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Journal
32,00 рсд
Uložak za identifikacionu karticu, PVC folija
Opšte informacije
- Šifra: 35.131.91
- Model: JOURNAL
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 1000/100/10
- Neto težina: 0.01 kg
- Dimenzija: 13 x 8.2cm
- Materijal: PVC
- Barkod: 8605025653235
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 11 x 7.5cm
Ostali proizvodi
Natura
145,00 рсдNotes sa olovkom
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
Caldo Subli
889,00 рсдTermos za sublimaciju, 500 ml Termos za sublimaciju, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.163.90 |
| Model | CALDO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | O 7.2 x 22.5cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.33 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040039540 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Naturella Organic 150
149,00 рсдTorba, 150 g/m2
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.419.71 |
| Model | NATURELLA ORGANIC 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Sastav | organski pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Tema | Organski pamuk, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029466 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |














Recenzije
Još nema komentara.