Opis

1.053,00 рсд
| Šifra | 34.504.71 |
| Model | ROXY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 28.7 x 23 x 4.6 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.62 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040053171 |
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 3 cm |

| Težina | 0,62 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28,7 × 23 × 4,6 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.540.71 |
| Model | BASE MINI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 162/81/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040038826 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 30.068.90 |
| Model | SUBLI MAGNET ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040055670 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.