Dodatne informacije
| Težina | 0,18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 14,5 cm |
157,00 рсд
| Šifra | 41.043.10 |
| Model | TRAVELINO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 14.5cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025658384 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 12.5cm |
| Težina | 0,18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 14,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.439.71 |
| Model | TOMATO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25 x 30 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040059982 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 10 cm |
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
| Šifra | 34.421.71 |
| Model | NATURELLA 105 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029473 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Portfolio sa notesom A5 sa tekstilnom oblogom, dodatnim džepovima za kartice i dokumenta i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.