Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Clef
44,00 рсд
Privezak za ključeve sa držačem za mobilne uređaje od bambusa
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.211.71 |
| Model | CLEF |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7.4 x 2.4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040083628 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5 cm |
Ostali proizvodi
Travelino
157,00 рсдČaša za poneti, 250 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.043.10 |
| Model | TRAVELINO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 14.5cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025658384 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 12.5cm |
Bob
819,00 рсдSet ručnih alata
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.173.10 |
| Model | BOB |
| Opis | Set ručnih alata, 2 fiksna odvijača, držač sa 5 izmenjivih nastavaka i 10 uložaka, klešta, 2 inbusa |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 15.7 x 21.5 x 2.9cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040003732 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2cm |
Lush
114,00 рсдSet za beleške
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.466.90 |
| Model | LUSH |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.5 x 12.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040070291 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Inverso Plus
145,00 рсдŠolja od fine keramike, 250 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.108.90 |
| Model | INVERSO PLUS |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.1 x 9.9cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002582 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |














Recenzije
Još nema komentara.