Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Nigiri
819,00 рсд
Set za suši, 7/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.175.71 |
| Model | NIGIRI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 15 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 16/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Bambus, Keramika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040067215 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Ostali proizvodi
Rose
1.229,00 рсдVinski set u drvenoj kutiji, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.123.71 |
| Model | ROSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16 x 10 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040080450 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 5 |
Clark
2.300,00 рсдDukserica sa visokom kragnom, 280 g/m2
Dukserica, 280g/m2, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na rukavima
















Recenzije
Još nema komentara.