Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Zelena |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
| Šifra | 30.069.90 |
| Model | SUBLI MAGNET SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.6 x 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040059661 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.513.71 |
| Model | ART |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 1 cm |
| Pakovanje | 400/100/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040085684 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6.5 x 2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.