Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Kelly green, Lila, Maslinasta, Plava, Rojal plava, Svetlo braon, Svetlo plava, Tamno siva |
| Veličina | XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Kelly green, Lila, Maslinasta, Plava, Rojal plava, Svetlo braon, Svetlo plava, Tamno siva |
| Veličina | XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.197.71 |
| Model | TEAK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 2.2 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040089484 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 44.132.90 |
| Model | VITALIS HD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 13 x 8.3 cm |
| Pakovanje | 24/6 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Barkod | 8605040055564 |
| Šifra | 40.066.10 |
| Model | STANFORD |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, mehanizam za otvaranje je kombinacija metala i fiberglass-a, crni metalni stub (Ø 11 mm), plastični krajevi, drvena drška, navlaka sa postavom u boji kišobrana, otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 103 x 62 (32) cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605040036006 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.