Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Fair
32,00 рсд
Uložak za identifikacionu karticu, PVC folija
Opšte informacije
- Šifra: 35.133.91
- Model: FAIR
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 1000/100/10
- Neto težina: 0.01 kg
- Dimenzija: 11.3 x 9.5cm
- Materijal: PVC
- Barkod: 8605025653259
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 10 x 7cm
Ostali proizvodi
Sublima
54,00 рсдTorba za sublimaciju, varena
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.185.90 |
| Model | SUBLIMA |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 33 x 41cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Sastav | polietilen |
| Materijal | Polietilen |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025641843 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 33 x 41cm |
Subli Ply R5
63,00 рсдPrivezak za ključeve od šper-ploče
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Benny
233,00 рсдVišenamenski nož sa 4 funkcije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
Lancet
397,00 рсдMetalni sekač za tompus
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 23.005.80 |
| Model | LANCET |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 9 x 4 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040048221 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |













Recenzije
Još nema komentara.