Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
91,00 рсд
| Šifra | 33.192.88 |
| Model | WILLY |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5 x 2.9 x 0.2 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040098554 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.147.71 |
| Model | PLATTER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 24.5 x 17.5 x 1 cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.35 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040037683 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Dukserica, 280 g/m2, prednji džep, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 36.029.90 |
| Model | PANEL |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.19 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040064924 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.