Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Boxica
584,00 рсд
Odvijač sa izmenjivim ulošcima, 24 funkcije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.294.71 |
| Model | BOXICA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 8 x 2.4 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040091166 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 13 x 7 cm |
Ostali proizvodi
Clip
114,00 рсдMetalna značka za notes
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 35.129.88 |
| Model | CLIP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 1.8 x 1.8 x 0.36 cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025645797 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 1.8 x 1.8 cm |
Naturella SH 130
98,00 рсдTorba, 130 g/m2
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.410.71 |
| Model | NATURELLA SH 130 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029640 |
Mosaic
665,00 рсдSet za beleške
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.479.71 |
| Model | MOSAIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.2 x 10.8 x 10.3 cm |
| Pakovanje | 32/16/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040067925 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |
Snap Frame B1
3.515,00 рсдAluminijumski reklamni ram
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 5/1 |
| Neto težina | 2.52 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040099155 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Naturella 130
96,00 рсдTorba, 130 g/m2
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |















Recenzije
Još nema komentara.