Opis

947,00 рсд
| Šifra | 41.109.30 |
| Model | VICTORINOX GRATER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160058010 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji elastične trake, bojenim predlistom u boji elastične trake, elastičnom trakom i držačem za olovku
| Šifra | 34.516.51 |
| Model | STUDY |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 24.2 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040091401 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.