Opis

1.229,00 рсд
| Šifra | 41.123.71 |
| Model | ROSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16 x 10 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040080450 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 5 |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.027.90 |
| Model | BRAND |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.18 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094587 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Sportska majica, 130 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
| Šifra | 43.010.90 |
| Model | OPAL PROMO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 10.6 x 3.5cm |
| Pakovanje | 72/12 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Staklo |
| Barkod | 8605040009352 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
| Šifra | 58.022.10 |
| Model | KNEE PADS |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 2cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Eva pena |
| Barkod | 8605040013526 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.