Dodatne informacije
| Dimenzije | 9,7 × 6,4 cm |
|---|
| Dimenzije | 9,7 × 6,4 cm |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 33.145.71 |
| Model | WOODY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.8cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692388 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.