Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Heart Mini
74,00 рсд
Privezak sa antistres lopticom
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.074.30 |
| Model | HEART MINI |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 4.5 x 4.3 x 3.2cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605025610412 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
Ostali proizvodi
Level 30
45,00 рсдLenjir, 30 cm
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.436.71 |
| Model | LEVEL 30 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050392 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Ruler
151,00 рсдSklopivi lenjir sa metalnim prstenom, 0.5 m
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.180.90 |
| Model | RULER |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 1.3cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040026311 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.5 x 2.5cm |
Natura
145,00 рсдNotes sa olovkom
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |













Recenzije
Još nema komentara.