Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
76,00 рсд
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.154.30 |
| Model | VICTORINOX CAMPER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100146 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.