Dodatne informacije
| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14 × 21 cm |
| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14 × 21 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 58.022.10 |
| Model | KNEE PADS |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 2cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Eva pena |
| Barkod | 8605040013526 |
| Šifra | 36.013.80 |
| Model | SNAP FRAME B2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040091982 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 50 x 70 cm |
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.