Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli MDF Heart
53,00 рсд
MDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Oliver
94,00 рсдDrvena varjača
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.160.71 |
| Model | OLIVER |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 60/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040095478 |
Oxide Subli
409,00 рсдSportska boca za sublimaciju, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Protect Men
4.700,00 рсдSoftshell jakna sa skidajućom kapuljačom
Jakna, visoka kragna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima














Recenzije
Još nema komentara.