Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ostali proizvodi
Pinto
191,00 рсдSet za pisanje i crtanje, 15/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.441.71 |
| Model | PINTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 21 x 4 x 3 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040038512 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Subli MDF R5
53,00 рсдMDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.062.90 |
| Model | SUBLI MDF R5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 5 cm x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040097922 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Diem
1.757,00 рсдDrveni zidni sat
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |














Recenzije
Još nema komentara.