Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.151.71 |
| Model | PALMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 24.4 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040094327 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Oplemenite svoj stil i istaknite svoj brend uz naš prsluk sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ovaj izuzetno funkcionalni prsluk kombinuje eleganciju sa mogućnošću da istaknete svoj jedinstveni identitet na profesionalan način.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.