Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Braon, Crna, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.553.90 |
| Model | PUZZLE A5-80 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19.7 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 250/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040076071 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 19.7 x 14.5 cm |
| Šifra | 40.064.10 |
| Model | LINKOLN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni plastični vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97 cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.58 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040075432 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.