Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Dečije veličine | 02, 04, 06, 08, 10, 12, 14 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Dečije veličine | 02, 04, 06, 08, 10, 12, 14 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 41.087.71 |
| Model | CORTEX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040020333 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.