Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.173.10 |
| Model | BOB |
| Opis | Set ručnih alata, 2 fiksna odvijača, držač sa 5 izmenjivih nastavaka i 10 uložaka, klešta, 2 inbusa |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 15.7 x 21.5 x 2.9cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040003732 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2cm |
| Šifra | 19.055.90 |
| Model | PINK |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7 x 8 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040042533 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.