Opis

63,00 рсд
| Šifra | 34.513.71 |
| Model | ART |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 1 cm |
| Pakovanje | 400/100/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040085684 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6.5 x 2 cm |

| Težina | 0,04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 9 × 1 cm |
| Boja | Bež |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.183.71 |
| Model | BALSA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040066874 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
| Šifra | 20.022.90 |
| Model | BRIO |
| Brend | ULTRA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.2 x 2.5 x 1.2cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tip proizvoda | Elektronski |
| Barkod | 8606010018015 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.2cm |
| Šifra | 34.500.71 |
| Model | CLUE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.5 x 10 x 11 cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.35 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040042458 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.