Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.279.91 |
| Model | CLEAN 30F |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 30 ml |
| Barkod | 8605040090749 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Šifra | 58.100.10-XS |
| Model | SG MULTI |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040022870 |
| Šifra | 41.125.71 |
| Model | BRUT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 3 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 144/48/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Plastika, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084809 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
| Šifra | 40.024.10 |
| Model | BAVARIA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana drška sa teksturom drveta, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 10 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | ø 110 x 92.5cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025647050 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.