-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 25–28 od 28 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Matteo
725,00 рсдSportska boca, 650 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.145.10 |
| Model | MATTEO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7 x 23.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084519 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
Tea
1.089,00 рсдBoca sa dvostrukim zidom, 420 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 43.013.91 |
| Model | TEA |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 21cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.50 kg |
| Kapacitet | 420 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040078891 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5cm |



