-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–24 od 28 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Oxide Subli
409,00 рсдSportska boca za sublimaciju, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |











