Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Maslinasta, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama i bojenom ivicom knjižnog bloka u boji korice
| Šifra | 44.133.91 |
| Model | SPICE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 15.5 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Kapacitet | 700 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088173 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.402.71 |
| Model | NATURELLA 170 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040026779 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 34.374.90 |
| Model | BAMBI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 25 x 30cm |
| Pakovanje | 200/10 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022146 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3cm |
| Šifra | 33.164.71 |
| Model | GRAPPA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 2.2 x 4.2cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040011577 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.