Opis

227,00 рсд
| Šifra | 41.061.12 |
| Model | GYM |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 22cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.15 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040002568 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 4cm |

| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 22 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 36.010.80 |
| Model | SNAP FRAME A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040088968 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.