Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dečja majica, 150 g/m2, šivena sa strane, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 35.129.88 |
| Model | CLIP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 1.8 x 1.8 x 0.36 cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025645797 |
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 1.8 x 1.8 cm |
| Šifra | 34.436.71 |
| Model | LEVEL 30 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050392 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.