Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava |
| Dečije veličine | 04, 06, 08, 10, 12 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava |
| Dečije veličine | 04, 06, 08, 10, 12 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 43.012.91 |
| Model | GOLD MAXI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 8.9 x 12.2 cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Barkod | 8605040040102 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6 cm |
Polo majica dugih rukava, 200 g/m2, šivena sa strane, elastične ranfle na rukavima, dupli štep na dnu, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom, šlicevi sa strane.
| Šifra | 41.087.71 |
| Model | CORTEX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040020333 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5cm |
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.