Opis

947,00 рсд
| Šifra | 41.109.30 |
| Model | VICTORINOX GRATER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160058010 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica šivena sa strane, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 36.019.80 |
| Model | WIND DISPLAY A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 14.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032152 |
| Šifra | 23.006.10 |
| Model | AMBER |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 25.9 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.26 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040084885 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.