Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
76,00 рсд
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.076.90 |
| Model | TIMEOUT |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.4 x 4.2 x 6.3cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Standard | |
| Barkod | 8605040031957 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.