Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
79,00 рсд

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dukserica, 280g/m2, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na rukavima
| Šifra | 23.002.10 |
| Model | ASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12 x 7 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Materijal | Melamin |
| Barkod | 8605040050279 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1.2 cm |
| Šifra | 34.419.71 |
| Model | NATURELLA ORGANIC 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Sastav | organski pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Tema | Organski pamuk, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029466 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 32.275.71 |
| Model | CHASER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.7 x 2.5 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072516 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.