Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
79,00 рсд
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.503.71 |
| Model | BONY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15.6 x 11.6 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 48/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050293 |
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
| Šifra | 11.078.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK R |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.7 cm |
| Pakovanje | 600/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040077108 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.