Opis

96,00 рсд
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
Oplemenite svoj stil i istaknite svoj brend uz naš prsluk sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ovaj izuzetno funkcionalni prsluk kombinuje eleganciju sa mogućnošću da istaknete svoj jedinstveni identitet na profesionalan način.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.