Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Petrol, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.274.90 |
| Model | CLINIC |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19 x 3.4 x 3.9 cm |
| Pakovanje | 200/100/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040092231 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Šifra | 32.282.90 |
| Model | CLEAN 100S |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 3.7 x 15 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Barkod | 8605040078686 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.