Dodatne informacije
| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,6 × 7,6 × 0,3 cm |
103,00 рсд
| Šifra | 30.069.90 |
| Model | SUBLI MAGNET SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.6 x 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040059661 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,6 × 7,6 × 0,3 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska sportska majica, 100 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
| Šifra | 30.059.71 |
| Model | GRID |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040099421 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.