Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Boja | Pepeljasta |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Boja | Pepeljasta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska dukserica, 280 g/m2, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastični paspuli na rukavima i dnu
| Šifra | 32.013.30 |
| Model | HEART |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 7 x 7 x 5cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8606010018039 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.