Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.003.80 |
| Model | BILD |
| Boja | Srebrna |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 8.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010016264 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 41.154.80 |
| Model | SALMON |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 19 x 14 x 7 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040083765 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku, džepom na spoljašnjoj strani prednje korice i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 41.079.71 |
| Model | CORTEX O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018644 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.