-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–15 od 15 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Paper Chip
1.569,00 рсд – 2.343,00 рсдRaspon cena: od 1.569,00 рсд do 2.343,00 рсдPapir za pakovanje i zaštitu proizvoda
Basket
1.612,85 рсдSet poklon korpi, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.494.71 |
| Model | BASKET |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 0.92 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040098752 |
Wool
2.372,76 рсдDrvena vuna za pakovanje i zaštitu proizvoda
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |


