Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
6.200,00 рсд
Ženska jakna, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnji deo jakne duži od prednjeg
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
| Šifra | 34.536.90 |
| Model | MAGNET CAP |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 100 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040088746 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.