Opis
Kecelja – Vegan
Neto težina: 0.14 kg
Materijal: reciklirani poliester, reciklirani pamuk
Gramaža: 180 g/m2
Unisex
Dimenzije: 88×61 cm
Kecelja – Vegan
Neto težina: 0.14 kg
Materijal: reciklirani poliester, reciklirani pamuk
Gramaža: 180 g/m2
Unisex
Dimenzije: 88×61 cm
| Boja | Bela, Crna, Maslinasta, Plava, Tamno siva |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.059.71 |
| Model | GRID |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040099421 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Šifra | 32.263.90 |
| Model | LOVELY HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.4 x 7.1 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040063620 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.4 x 7.1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.