Opis

150,00 рсд250,00 рсд
| Šifra | 41.136.71 |
| Model | AMERICANO MAXI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 450 ml |
| Barkod | 8605040058527 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 58.103.15-XS |
| Model | SG ANTICUT NT |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040038406 |
Notes sa biorazgradivom hemijskom olovkom, nalepnicama za obeležavanje i nalepnicama za poruke, 70 listova
| Šifra | 19.055.90 |
| Model | PINK |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7 x 8 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040042533 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5 cm |
| Šifra | 36.020.90 |
| Model | PULT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 4 |
| Neto težina | 6.60 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094563 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.