Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Cabernet
513,00 рсд
Vinski set, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.074.10 |
| Model | CABERNET |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040012512 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Ostali proizvodi
Spring kid
1.320,00 рсдDečja dukserica, okrugli izrez, 280 g/m2
Dukserica, 280 g/m2, elastične ranfle oko vrata, na rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom, dodatni štepovi na okovratniku, rukavima, ramenima i dnu
Victorinox Grater
947,00 рсдRende
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.109.30 |
| Model | VICTORINOX GRATER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160058010 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
















Recenzije
Još nema komentara.