Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Siva, Svetlo zelena, Tirkizno plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.163.90 |
| Model | CALDO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | O 7.2 x 22.5cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.33 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040039540 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 44.063.90 |
| Model | LILLY BIANCO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025639390 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 3.5cm |
| Šifra | 33.194.71 |
| Model | BAMBOLEO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040072226 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 12.002.10 |
| Model | BLACKY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 0.7 x 17.5cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605025612614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.5 cm |
| Šifra | 10.185.71 |
| Model | BALZAC BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1.3 x 14 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040041444 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.