Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.494.71 |
| Model | BASKET |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 0.92 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040098752 |
Sportska majica, 100 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
| Šifra | 34.377.71 |
| Model | DREAM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 7.5 x 1.5cm |
| Pakovanje | 400/40 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |
| Šifra | 36.019.80 |
| Model | WIND DISPLAY A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 14.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032152 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.