Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
361,00 рсд – 466,00 рсдRaspon cena: od 361,00 рсд do 466,00 рсд

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crno – zlatna, Gun, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 58.023.10-S |
| Model | SAFETY GLOVES |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 200/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Unisex |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040013533 |
| Šifra | 11.091.71 |
| Model | ARMADA BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040068137 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.