Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
361,00 рсд – 466,00 рсдRaspon cena: od 361,00 рсд do 466,00 рсд

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crno – zlatna, Gun, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska majica, blago strukirana, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 10.185.71 |
| Model | BALZAC BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1.3 x 14 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040041444 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.6 cm |
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.